FILOZOFIA NASZYCH PRODUKTÓW

Filozofia produktów Eqology bazuje na życiu w równowadze i harmonii – ze sobą, swoim ciałem i otoczeniem. Nasze wyroby, zaliczane do suplementów diety, nutrikosmetyków i kosmetyków do pielęgnacji skóry, opracowywane są we współpracy z wiodącymi przedstawicielami medycyny naturalnej, homeopatii i biochemii. Rozwój i produkcja odbywają się na terenie Norwegii i krajów Unii Europejskiej, z zachowaniem standardów GMP (Good Manufacturing Practice). Wszystkie nasze suplementy diety powstają w oparciu o naturalne, wysoce skuteczne składniki, których nie ma na liście zabronionych środków dopingujących WADA.

W Eqology wierzymy, że jedność musi mieć swoje źródło w naturze. Ta myśl znajduje swoje odzwierciedlenie w sposobie wytwarzania naszych produktów.

Nasi dostawcy gwarantują, że żaden z naszych produktów nie jest testowany na zwierzętach:

  • Nie testujemy naszych finalnych wyrobów na zwierzętach, ani nie angażujemy innych do robienia tego za nas.
  • Wszystkie składniki produktów mogły być testowane na zwierzętach w pewnym okresie w przeszłości, jednak nasza firma nie przeprowadzała takich testów.
  • Nasi dostawcy gwarantują, że nie testują składników produktów na zwierzętach samodzielnie, albo za pośrednictwem innych.
  • Nie przeprowadzamy testów na zwierzętach podczas procesu produkcji, ani nie angażujemy do tego innych.
  • Eqology jest firmą zarejestrowaną na liście Animal Welfare Alliance jako marka produktów nietestowanych na zwierzętach.

Jesteśmy bezkompromisowi w rozwijaniu naszych produktów. Możemy pochwalić się linią unikalnej jakości wyrobów dodających energii, oczyszczającą, odnowy biologicznej, aktywności fizycznej i wydajności.